Menu
Modellen

Investeren in Volta Energy

Investeren in Volta Energy

Ooit begonnen door Roel en Luc Bleumer in de schuur van pa en ma. Inmiddels is het bedrijf uitgegroeid tot een nationaal opererende organisatie in mobiele energievoorzieningen met een omzet van meer dan 2 miljoen per jaar. Volta energy is een snel groeiende organisatie waarbij we de afgelopen jaren minimaal 300% per jaar zijn gegroeid. Om deze enorme groei te handhaven in deze veelgevraagde markt zijn wij doorlopend op zoek naar nieuwe investeerders en financiers.

Vraag nu een offerte aan
Investeren in Volta Energy

Kies het ideale model

Onze Volta's, verkrijgbaar in capaciteiten van 6kVA tot 120kVA, bieden de perfecte oplossing voor elke bouwplaats of evenement. Met onze innovatieve hybride technologie is er altijd een betrouwbare en duurzame energiebron, ongeacht de omstandigheden. Deze Volta's zijn milieu vriendelijker dan traditionele diesel en schakelen automatisch tussen zonne-energie en batterij en het back-up systeem. Zo is er altijd een stabiele stroomvoorziening, zelfs als de zon niet schijnt.

Het positief beΓ―nvloeden van de energietransitie

Met vooraanstaande klanten als Van Gelder, Ericsson, Volker Wessels, Bam en evenementen als ADE, Zwarte Cross en Pinkpop hebben wij een bewezen product market fit en een aantoonbare vraag naar onze duurzame mobiele energievoorzieningen. Onze missie is het verbannen van alle inefficiΓ«nte vieze dieselaggregaten. Met onze Zon-Aggregaat hebben wij een duurzaam, betaalbaar en minimaal net zo betrouwbaar alternatief als de veelgebruikte dieselaggregaten.

Met onze vloot van ondertussen meer dan 100 Zon-Aggregaten blijven onze ambities torenhoog. De wens is dan ook om binnen onafzienbare tijd naar 1000 Zon-Aggregaten door te groeien waarbij we willen uitbreiden naar BelgiΓ« Duitsland. Op dit moment hebben we voor meer dan 300 systemen aanvragen liggen waarbij we geen account managers, vertegenwoordigers of aan betaalde marketing doen. De Zon-Aggregaten worden op dit moment enkel aan de man gebracht door mond-tot-mond reclame van de gebruikers of zichtbaarheid in Nederland. Laat staan wat de vraag doet op het moment dat wij hier actief in zouden gaan investeren. Voor nu zien we daar geen mogelijkheid in omdat we nog verder moeten doorgroeien in het totaal aantal Zon-Aggregaten.

Als we kijken naar de investering en return on investment, dan ligt de terugverdientijd rond de 100 weken. Dit betekent dat de systemen in ongeveer twee jaar tijd worden terugverdiend. Buiten alle exploitatiekosten om.

Gaat u ons helpen om de mobiele energiemarkt te verstoren en een positieve invloed aan de energietransitie te geven? Neemt u dan contact met ons op om onze uitgebreide investeringspresentatie te kunnen bemachtigen

Vraag nu een offerte aan

Laatste berichten

Zij gingen u voor

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Meer dan 1236 mensen gingen je voor!
* indicates required